Sroga lekcja od Wandy

O tym spotkaniu drugoligowe piłkarki UKS Przyjaźń będą chciały zapomnieć jak najszybciej. W niedzielne wczesne popołudnie lider rozgrywek – Wanda Kraków udzielił piotrkowiankom srogiej lekcji futbolu. Krakowianki wygrały aż 7:1 (5:0). Piotrkowski zespół nie składa jednak broni.

Patrycja Zawadzka – zawodniczka UKS Przyjaźń relacjonuje spotkanie następująco:

Pierwsza połowa należała zdecydowanie do gospodyń. Aż pięć bramek strzeliła dla Wandy Iza Frączak. Popełniałyśmy dużo błędów szczególnie w linii obrony jak i w pomocy. W drugiej połowie zagrałyśmy lepiej. Efektem była bramka zdobyta przez Natalię Krogulską. Wanda w końcówce zdobyła jednak jeszcze dwa gole autorstwa: Kamieńskiej i Grzywińskiej.

Wanda Kraków – UKS Przyjaźń Piotrków 7:1 (5:0)
Bramki: Frączak 5, Kamieńska, Grzywińska – Krogulska
UKS Przyjaźń: Śpiewak – Wypijewska, Jakubowska, Krogulska, Osuch (Szostek) – Ribałko (Mirowska), Zawadzka, Ziółkowska, Mierzejewska (Kądziela) – Owczarek (Dorożyńska), Szcześniewska.