Sorento nadal wygrywa

W Wielką Sobotę rozegrano mecz awansem 19. kolejki skierniewickiej klasy okręgowej. Sorento Zadębie Skierniewice wygrało z Czarnymi Bednary 2:1 i umocniło się tym samym na pozycji lidera.

Skierniewiczanie byli zdecydowanym faworytem spotkania. Znakomita passa siedmiu zwycięstw z rzędu miała być podtrzymana. Zespół z Bednar jest nieobliczalny. W ostatniej kolejce  zaaplikował siedem bramek ostatniej Słupi. Do przerwy pachniało sensacją. Obie drużyny zdobyły po jednym golu. Sorento straciło pierwszą bramkę w rundzie wiosennej. Po przerwie decydującego gola zdobył jednak  Dawid Mrówczyński.

Sorento po ósmym kolejnym zwycięstwie zwiększyło przewagę nad drugim zespołem do siedmiu punktów. W najbliższej kolejce lider jedzie do Wygody, gdzie zagra z Koroną Wejsce.

Autor: Tomasz Ścibor