Pewne zwycięstwo Juvenii

Długo wyczekiwane zwycięstwo Juvenii Wysokienice na własnym stadionie stało się faktem. Podopieczni Grzegorza Kaczmarka pewnie pokonali ekipę Widoku Skierniewice 3:1.

Pogoda nie dopisywała, zimny wiatr i padający deszcz nie sprzyjały graniu w piłkę. Gospodarze wyszli na to spotkanie w dość nietypowym dla siebie ustawieniu 3-5-2. Trener chciał postawić przede wszystkim na ofensywę i jak widać „miał nosa”. Już od pierwszych minut meczu zawodnicy Juvenii opanowali środek pola, raz po raz groźnie atakując skrzydłami. Akcje oskrzydlające szybko przyniosły efekt w postaci bramki, po dośrodkowaniu Bartka Kuby z narożnika pola karnego bramkę strzałem głową zdobył Jakub Kaczmarek. Ataki Widoku pewnie przerywali obrońcy, a bramkarz gospodarzy musiał interweniować tylko raz, gdy przerzucił piłkę nad poprzeczką po strzale zawodnika gości. Do przerwy wynik się już nie zmienił, zmarznięci i przemoknięci zawodnicy udali się do szatni.

Po przerwie zespół gospodarzy nadal grał swoje. Wyraźnie zmotywowani piłkarze Widoku coraz częściej utrzymywali się przy piłce, ale nie przekładało się to na zagrożenia pod bramką rywala. Co nie udało się skierniewiczanom, wyszło Juvenii. Ładna „klepka” w środku pola, Sebastian Radzyński wyszedł sam na sam i pewnie pokonał bramkarza gości. Na tym jednak zawodnicy gospodarzy nie poprzestali i nadal starali się atakować. Dośrodkowanie z boku Bartka Kuby nieskutecznie wykończył Jakub Kaczmarek, który uderzył wprost w bramkarza. Golkiper gości odbił futbolówkę jednak wprost pod nogi Eryka Matyska, który z najbliższej odległości dopełnił formalności umieszczając piłkę w siatce. Przed samym końcem spotkania Widok zdobył honorową bramkę po strzale z rzutu wolnego.