Trakul daje wygraną Koronie

Skierniewicka klasa okręgowa nabiera rumieńców. We wtorkowych spotkaniach drużyny walczące o IV ligę wygrywały swoje mecze. Wyjątkiem była przegrana Orła Nieborów, który nie sprostał rezerwom Pelikana. Zacięte spotkanie obejrzeli kibice w Zdunach. Miejscowa Astra przegrała 3:4 z Koroną Wejsce.

Do przerwy podopieczni Dawida Ługowskiego przegrywali z gospodarzami 3:2. Tuż po przerwie do remisu doprowadził Marcin Wróbel, a w 88. minucie  na prowadzenie Koronę wyprowadził niezawodny Mariusz Trakul. Była to jego druga bramka w tym spotkaniu. Napastnik Korony ma już na koncie 13 goli i na pewno będzie się liczył w walce o koronę króla strzelców. Czwartego gola dla przyjezdnych zdobył Sebastian Sumiński.

Słabo spisująca się Laktoza Łyszkowice doznała piątej wiosennej porażki. Tym razem Laktoza oddała punkty Olimpii Chąśno. W 5. minucie meczu dośrodkowanie z prawej strony Ariela Jarosza i Krystian Bielecki niefortunnie odbija piłkę,  która wpada do bramki. Łyszkowice odpowiadają kilkoma groźnymi akcjami, ale to zbyt mało aby pokonać nieźle dysponowanego tego dnia Przemysława Michalskiego. Druga odsłona rozpoczyna się tak samo jak pierwsza. W 46. minucie pierwsza akcja gości i od razu została zamieniona na bramkę. Marcin Matuszewski wychodzi sam na sam z bramkarzem uderza i piłka grzęźnie w siatce. W 62. minucie meczu w polu karnym faulowany jest Krystian Pomykała, sędzia odgwizduje rzut karny. Jedenastkę pewnie na bramkę zamienia Piotr Ignaciuk. Po strzelonej bramce Laktoza rusza do ofensywy, ale seryjnie marnuje stuprocentowe sytuacje. Kolejno pudłują: Szymajda, Pomykała, Przybyłowski. Jak to mówi stare piłkarskie porzekadło „niewykorzystane sytuacje się mszczą” . Tak właśnie się dzieje. Marcin Grocholewicz mija obrońców Laktozy i wykłada piłkę na piąty metr do Ariela Jarosza, który pewnie strzela na 1:3. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Po meczu trener Stanisław Nezdropa oddał się do dyspozycji zarządu.