Zmienne szczęście UKS SMS

Piłkarze UKS SMS Łódź rozegrali swoje mecze z Jagiellonią Białystok w ramach 6. kolejki Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych i Starszych. Młodsi łodzianie wygrali 2:1 (0:1), a starsi przegrali 1:3 (0:1). Obie drużyny znajdują się w ścisłej czołówce ligowej tabeli.

W pierwszej połowie przewagę miała drużyna gospodarzy. Jagiellonia stworzyła sobie kilka ciekawych akcji, których nie wykorzystała. W przerwie trener UKS SMS wprowadził kilka zmian personalnych w składzie co spowodowało spore ożywienie. Dzięki temu udało się odnieść w pełni zasłużone zwycięstwo – skomentował Piotr Grzelak, szkoleniowiec juniorów starszych UKS SMS Łódź.

Mimo, że doznaliśmy porażki różnicą dwóch bramek to wynik nie odzwierciedla przebiegu tego meczu. Bramki straciliśmy co prawda na własne życzenie. Zagraliśmy o wiele lepszy mecz niż w ostatniej kolejce ze Stomilem Olsztyn. Po przerwie ruszyliśmy do ataku i szybko udało nam się strzelić bramkę, ale później nadzialiśmy się na kontrę i w doliczonym czasie gry rywale strzelili nam trzecią bramkę – powiedział Piotr Grzelak.