Boruta nie przestraszył rezerw

Rezerwy Widzewa Łódź (III liga łódzko- mazowiecka) wygrały 2:1 (1:1) z Borutą Zgierz (IV liga łódzka) w meczu sparingowym, który został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią na obiekcie CHKS w Łodzi. Zwycięstwo łodzianom zapewnili Marcin Kozłowski i Damian Warchoł.

Niespodziewanie to zgierzanie objęli prowadzenie po golu w 30. minucie Krzysztofa Baszczyńskiego. Sześć minut później wyrównał jednak Marcin Kozłowski. W drugiej połowie łodzianie przyspieszyli grę i strzelili zwycięską bramkę. Na listę strzelców w 72. minucie wpisał się Damian Warchoł. W składzie podopiecznych Tomasza Kmiecika zagrało dwóch zawodników z pierwszej drużyny Michał Płotka i Michał Jonczyk. Całe spotkanie rozegrał nadrabiający zaległości treningowe Alex Bruno.

Widzew II Łódź – Boruta Zgierz 2:1 (1:1)
Bramki: Marcin Kozłowski 36, Damian Warchoł 72 – Krzysztof Baszczyński 30

Widzew II: Wlazłowski, Czapliński, zawodnik testowany, Rozwandowicz, Płotka, Kozłowski (46′ Narożnik), Kasperkiewicz, Grube (46′ Warchoł), Alex Bruno, Kowalski, Jonczyk (65′ Bartłoszewski).

Źródło: widzewiak.pl, Foto: Agenacja Gazeta