Król Grzegorz skończył po królewsku

Grzegorz Piechna strzelił swoją ostatnią bramkę w karierze. Uczynił to w ostatniej minucie doliczonego czasu gry w spotkaniu 25. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej pomiędzy Ceramiką Opoczno i RKS Rzeczyca. Ustalił wynik meczu na 6:0. Na boisku pojawił się w 50. minucie i miał kilka sytuacji do zdobycia gola.

Wykorzystał jednak dopiero ostatnią z nich. Wcześniej jego strzały w świetnym stylu bronił bramkarz RKS Rzeczyca. Ostatniego gola Grzegorza Piechny na stadionie w Opocznie oglądało kilkuset widzów. Król strzelców wszystkich klas rozgrywkowych i były reprezentant Polski ostatni raz zagrał w oficjalnym spotkaniu. 26 czerwca w Opocznie odbędzie się jego benefis, ale będzie to już tylko spotkanie pokazowe. – Osiągnąłem w piłce dużo, ale zawsze pamiętał będę o początkach. Bardzo dziękuję wszystkim ludziom, którzy zadbali o oprawę tego ostatniego spotkania. Łezka w oku się zakręciła – powiedział po spotkaniu Grzegorz Piechna.