Świetne otwarcie Jarosława Bąkowicza

To się nazywa początek sezonu. Świt Kamieńsk rozbił w meczu 1. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej Zapał Krzętów aż 8:0 (2:0), a cztery bramki dla zwycięzców zdobył jeden z najbardziej doświadczonych graczy Jarosław Bąkowicz. Na co dzień pracuje w Urzędzie Miasta w Piotrkowie – jest kierownikiem Biura Prasowego Prezydenta Miasta.

Urzędnikiem jestem do 15:30, a później jestem piłkarzem – śmieje się Bąkowicz, który w 18. minucie otworzył wynik sobotniego spotkania z beniaminkiem piotrkowskiej okręgówki. W 30. minucie snajper Świtu podwyższył na 2:0, a tuż po przerwie strzelił swojego trzeciego gola. W 61. minucie trafił po raz czwarty, a chwilę później, po trafieniu grającego trenera Przemysława Olejnika, opuścił boisko. W ostatnim kwadransie ligowego nowicjusza dobili Szymon Błachowicz i Jarosław Danielski.

Świt Kamieńsk – Zapał Krzętów 8:0 (2:0)
(Jarosław Bąkowicz 18, 30, 46, 61, Jacek Kuliberda 51, Przemysław Olejnik 64, Szymon Błachowicz 75, Jarosław Danielski 87)