Orkan Buczek wygrał mecz na szczycie

Mistrz sieradzkiej klasy okręgowej GKS Orkan Buczek pokonał, na swoim boisku, MLKS Konopnica 2:1 (0:1). Był to mecz inaugurujący 29. kolejkę. Drużyna z Buczku, prowadzona przez trenera Jacka Berensztajna już wcześniej zapewniła sobie mistrzostwo klasy okręgowej i wywalczyła awans do IV ligi.

Dla zespołu z Konopnicy była to druga z rzędu ligowa porażka. Do 80. minuty zanosiło się na niespodziankę. Goście prowadzili bowiem 1:0, po trafieniu Pawła Wieczorka. Wyrównał na dziesięć minut przed końcem, z rzutu karnego Kamil Szymanek. W czwartej minucie doliczonego czasu gry wygraną gospodarzom zapewnił Łukasz Serafinowicz.

GKS Orkan Buczek – MLKS Konopnica 2:1 (0:1)