AKTUALNOŚCI
Będzie nowy trener w Lgocie Wielkiej

Rzadko zdarza się, aby współpraca z trenerem dobiegła końca po wygranym meczu ligowym. Tak się jednak stało w Starcie Lgota Wielka (KEEZA Klasa okręgowa, grupa II). Po zwycięstwie 5:3 nad Grabką Grabica działacze rozwiązali umowę z Tomaszem Walioszczykiem. Nowy trener Startu ma być znany w najbliższych godzinach – na pewno przed kolejnym meczem ligowym.

Jak dowiedział się nieoficjalnie Łódzki Futbol – o 18:30 we wtorek zajęcia poprowadzi Marcin Bryś – były trener trzecioligowego RKS Radomsko.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WM senior
8 dni temu

Radzio nie zatrudni Tomka bo jak Tomek tam grał i upomniał się w szatni na meczu ze nie ma wody to kłapouchy poczuł się urażony jak zawodnik może takiemu prezesowi publicznie uwagę zwracać i wylał go z drużyny

Erkaesiak
10 dni temu

Jeśli faktycznie okaże się to prawdą, to kabaret. I nie mam tu na myśli wyboru na trenera Tomka. Bo to spoko facet, szanowany przez kibiców. Bardzo fajna postać. Tylko śmieszny jest ten cały cyrk, który zrobił zarząd, że teraz się trzeba wręcz błagać o kogoś z radomszczan by pomógł, bo po prostu nie ma kto.. Niezłe szambo, no ale czekamy na potwierdzenie.

trener
10 dni temu

Do maciek: Na pewno by sobie poradził lepiej niż obecny coach, ale w Radomsku obecny zarząd nie zatrudni miejscowego a Walioszczyk jest tu raczej spalony.

maciek
10 dni temu

Walioszczyk w RKS Radomsko od jutra, pewne info