Kabziński dał wygraną Omedze

Omega Kleszczów wygrała w wyjazdowym meczu 23. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:0 (0:0). Zwycięskiego gola zdobył w 52. minucie Marcin Kabziński. Kleszczowianie za tydzień zmierzą się u siebie z rezerwami Legii Warszawa i będzie to szlagier wiosny.

Pierwsza połowa była wyrównana z lekką przewagą zespołu gości. Omedze nie udało się jednak zdobyć bramki. Siedem minut po wznowieniu bramkarza Sokoła pokonał Marcin Kabziński. Jednobramkowe prowadzenie udało się dowieźć do ostatniego gwizdka i tym samym drugi tej wiosny komplet punktów stał się faktem.

Cieszy to, że zagraliśmy na zero z tyłu. Jeśli chodzi o sam mecz to na pewno nie był on tak dobry w naszym wykonaniu jak spotkanie z Wieluniem. Marcin Kabziński strzelił jednak bramkę, która okazała się zwycięska. Czekamy już na mecz z Legią – powiedział kierownik drużyny z Kleszczowa Piotr Zientarski.

Za tydzień w Kleszczowie prawdziwy szlagier – Omega zmierzy się z Legią II Warszawa. To będzie więc mecz na absolutnym szczycie III ligi łódzko-mazowieckiej. Zapraszamy w niedzielę (23 marca) o 15:00. Emocje gwarantowane!

Sokół Aleksandrów Łódzki – Omega Kleszczów 0:1 (0:0)
Bramka: Marcin Kabziński 52

Sokół: Sima – Gajewski, Bierżyński, Klepczarek, Golański – Obi Uche (66′ Kujawski), Seweryn (73′ Marciszko), Zwoliński, Osowski ż – Pawlak (90′ Koziróg), Szynka (77′ Wojtczyk).

Omega: Wiśniewski – Jacak (30′ Barański ż), Słomian, Świstak, Kabziński – Marciniak, Rozwandowicz ż (90′ Górski ż), Zawodziński ż, Szubert ż, Robaszek (78′ Piotrowski) – Czaplarski (87′ Krzysztof Kowalski).