Pechowa przegrana Sokoła

Pechową porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie Sokoła Aleksandrów w ramach 23. kolejki III ligi łódzko- mazowieckiej. Zielono-biali przegrali 0:1 (0:0) z GKP Targówek Warszawa. Zwycięskiego gola gospodarze strzelili w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.

Pojedynek praktycznie przez cały czas był wyrównany. Oba zespoły stworzyły sobie kilka ciekawych okazji, ale zabrakło skuteczności. Rozstrzygnięcie miało miejsce w końcówce, kiedy już wszystko wskazywało na to, że obie drużyny podzielą się punktami. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Arkadiusza Simę pokonał Michał Kropiewnicki. Gospodarze rzutem na taśmę zdobyli cenne trzy punkty i oddalili się od strefy spadkowej. Sokół natomiast po tej kolejce nie zmieni swojej szesnastej lokaty.

GKP Targówek – Sokół Aleksandrów 1:0 (0:0)
Bramki: Michał Kropiewnicki 90+3

Sokół: Sima – Gajewski, Klepczarek, Bierżyński, Golański – Pawlak (80′ Oborowski), Seweryn (56′ Kujawski), Osowski (66′ Obi Uche), Woźniczak ż – Łągiewczyk, Wojtczyk (73′ Marciszko).