Cztery gole w Zduńskiej Woli

Emocjonujący mecz zobaczyli kibice w Zduńskiej Woli. W spotkaniu 20. kolejki IV ligi łódzkiej Pogoń zremisowała z Widokiem Skierniewice 2:2 (2:1). Punkt uratował gościom Dariusz Lipiński, który trafił do siatki w 82. minucie spotkania.

Początek spotkania należał do Pogoni. Bramkarz Widoku Marcin Stolarek nie dał się jednak zaskoczyć. Podopieczni grającego trenera Grzegorza Kalety mieli momentami wyraźną przewagę, ale to Widok objął prowadzenie. W 32. minucie Krzysztofa Chruściela pokonał Stefan Potocki. Pogoń rzuciła się do odrabiania strat. Osiem minut później do wyrównania doprowadził Kacper Korona, który skierował futbolówkę do bramki po zamieszaniu w polu karnym. Przed przerwą Pogoń wyszła na prowadzenie. Błąd obrony Widoku wykorzystał Damian Grzelak.
W drugiej połowie Pogoń miała swoje okazje na podwyższenie wyniku. W 62. minucie gospodarzom podcięła jednak skrzydła czerwona kartka dla Patryka Kaczmarka (druga żółta). Widok miał przewagę jednego zawodnika i ją wykorzystał. Na osiem minut przed końcem do remisu doprowadził Dariusz Lipiński.

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola – Widok Skierniewice 2:2 (2:1)
Bramki: Kacper Korona 40, Damian Grzelak 45 – Stefan Potocki 32, Dariusz Lipiński 82

Pogoń-Ekolog: Chruściel – Górzawski, Krystian Grzelak (10 Damian Grzelak), Korona, Piotrowski – Królewiak (60 Ignaczak), Kaczmarek ż, cz, Kaleta (70 Cichosz), Gorący (65 Boruń) – Konieczny, Porada
Trener: Grzegorz Kaleta

Widok: Stolarek ż – Mitrowski, Borowiec, Kurzawa ż, Zielonka (80 Sztocki ż) – Basiński (85′ Karwat), Lipiński ż, Potocki ż, Sulikowski, Markowski (55′ Sawicki) – Cybulski.
Trener: Mariusz Wilkowiecki

Sędziował: Radosław Urbaniak (Łódź). Widzów: 120

Źródło: Krzysztof Kochelak, widokskierniewice.pl