Ner wysoko wygrał w Mierzynie

Nadal bez wygranej w IV lidze łódzkiej jest zespół beniaminka tej klasy rozgrywkowej – LKS Mierzyn. Przed własną publicznością zespół Mariusza Duchnowskiego doznał wysokiej porażki z Nerem Poddębice 1:6 (0:4). Honorową bramkę dla ligowej czerwonej latarni zdobył Rafał Sobierski.

Worek z bramkami został rozwiązany w 23. minucie przez Przemysława Ziółkowskiego. Jeszcze przed przerwą Ner dołożył kolejne trzy trafienia i już po pierwszej połowie spotkanie było rozstrzygnięte. W drugiej połowie goście zwolnili nieco tempo, ale i tak zdobyli jeszcze dwa gole. Przy stanie 0:6 mierzynianie dopięli swego – strzelili honorową bramkę. Zdobył ją Rafał Sobierski, który jeszcze do niedawna występował w amatorskich drużynach.

LKS Mierzyn – Ner Poddębice 1:6 (0:4)
Bramki: Rafał Sobierski 83 – Przemysław Ziółkowski 23, 81, Łukasz Pałczyński 28, 77, Witold Ziober 31, Szymon Sobańda 43

LKS Mierzyn: Racheta – Cieślik ż, Wagner, Kopa, Marosek – Jagiełło ż, Sadło (46′ Stanisławski), Misztela, Cichoń (46′ Kowalski) – Gawiński, Sobierski.

Ner: Marciniak – Owczarek, Czekalski, Piórkowski (56′ Stajewski), Ziober – Ziółkowski, Woźniak (71′ Pawlikowski), Pabjańczyk, Lewandowski (65′ Pietrzak) – Sobańda ż (46′ Socha), Pałczyński.

Sędziował: Marcin Kulawiecki (Sieradz). Widzów: 300

Źródło: własne, nerpoddebice.futbolowo.pl