Ner Poddębice wygrał w Kutnie

Pewne zwycięstwo 4:2 (0:1) nad wiceliderem III grupy łódzkiej klasy A – KS Sand Bus Kutno odniósł czwartoligowy Ner Poddębice. Spotkanie odbyło się na  boisku z naturalną nawierzchnią w Kutnie. Podopieczni trenera Piotra Szarpaka tym samym zakończyli serię meczów kontrolnych i w dobrych nastrojach za tydzień zainaugurują ligową wiosnę.

Niespodziewanie po pierwszej połowie prowadzili grający w klasie A piłkarze z Kutna. W 42. minucie Michała Sokołowicza pokonał testowany w Kutnie Łukasz Góralczyk.

Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać. Pięć minut po wznowieniu gry do siatki KS Sand Bus Kutno trafił Dariusz Jarczewski. Chwilę później drugiego gola dla poddębiczan strzelił Olaf Okoński. Ten sam piłkarz w 78. minucie pewnie wykorzystał rzut karny. Po nim czwartego gola dla Neru zdobył Szymon Sobańda, a w 86. minucie końcowy rezultat na 2:4 ustalił Bartosz Kaczor, który wykorzystał jedenastkę.

Pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej IV ligi łódzkiej Ner Poddębice rozegra w sobotę 21 marca o godzinie 15:00 w Przedborzu z miejscową Pilicą.

KS Sand Bus Kutno – Ner Poddębice 2:4 (1:0)
Łukasz Góralczyk 42, Bartosz Kaczor 86-karny – Dariusz Jarczewski 50, Olaf Okoński 53, 78-karny, Szymon Sobańda 80

Kutno: Czekalski – Ławniczak (75’ Wójcik), Żemigała, Kaczor, Grzegorek – Błaszczyk (65’ Maśliński), Walczak, Ziemniak, Sobczak – Kierus (80’ Bartczak), Góralczyk(65’ M. Wietrzyk).

Ner: Sokołowicz (46’ Marciniak) – Owczarek (75’ Pietrzak), Gniadzik, Woźniak, Tonn –Jarczewski (70’ Jurkowski), Bogołębski, Świątkiewicz (60’ Wojtczak), Pabjańczyk (75’ Sobańda), Stasiak (60’ Paluch).

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl