LKS Kwiatkowice wraca do IV ligi łódzkiej

LKS Kwiatkowice pokonał w sobotę Orkana Buczek 4:3 (3:0) i został mistrzem sieradzkiej klasy okręgowej oraz jednocześnie beniaminkiem IV ligi łódzkiej. Kwiatkowiczanie wracają na czwartoligowe boiska po trzyletniej przerwie. W 2013 roku Kwiatki zdobyły mistrzostwo IV ligi łódzkiej i wywalczyły awans do ligi III. Wycofały się jednak z rozgrywek i zaczęły grać w klasie A.

Wynik meczu rozstrzygnięty był już praktycznie do przerwy. Najpierw na listę strzelców wpisał się Dariusz Szymanek, a później dwa gole dołożył jego brat Kamil Szymanek. Po przerwie rywale zaczęli odrabiać straty, ale kropkę nad i postawił Marcin Ziółkowski.

Trenerem Kwiatkowic jest Jakub Olczyk, zaś prezesem klubu Adam Szymański.