CLJ: Dwa zwycięstwa i remis

Za nami większość spotkań 6. kolejki Centralnej Ligi Juniorów (grupa wschodnia). Wszystkie drużyny z województwa łódzkiego powiększyły w niej swój dorobek punktowy. Wygrane odniosły ŁKS Łódź i UKS SMS Łódź. Swój mecz zremisował natomiast GKS Bełchatów, dla którego punkt uratował w ostatniej minucie meczu w Kielcach Hubert Berłowski.

Bełchatowianie zremisowali 1:1 (0:1), a obie bramki w spotkaniu z Koroną padły z rzutów karnych. Prowadzenie dla gospodarzy w 14. minucie uzyskał Kornel Łosak, a wyrównał w ostatniej minucie Berłowski. Na własnym boisku UKS SMS Łódź pokonał 2:0 (1:0) Legię Warszawa, a ŁKS Łódź pokonał na wyjeździe 1:0 (0:0) Znicz Pruszków. W tabeli najwyżej z naszych drużyn plasuje się UKS SMS Łódź, który jest liderem (13 punktów w 6 meczach). ŁKS zgromadził 10 punktów i jest szósty, a GKS Bełchatów z czterema punktami na koncie zajmuje piętnaste, przedostatnie miejsce.

W 7. kolejce ŁKS podejmie Koronę Kielce (sobota – 17 września, 12:00), a dzień później w Bełchatowie o 11:00 GKS zmierzy się z UKS SMS Łódź.