300 złotych kary dla Ożarowa

Wydział Dyscypliny OZPN Sieradz zajął się, na środowym posiedzeniu, sprawą przerwania meczu piątej kolejki grupy II klasy B, pomiędzy KS Ożarów, a LZS Pątnów. Sędzia przerwał mecz około 80 minuty po tym, jak jeden z kibiców wbiegł na boisko, potem zaczął popychać arbitra i wyrwał mu gwizdek, a potem go wyrzucił.

Wydział Dyscypliny utrzymał wynik z boiska, a było 7:0 dla Pątnowa oraz nałożył na Ożarów 300 złotych kary za brak porządku. Ożarów był bowiem gospodarzem meczu. Ponadto ukarał dwóch zawodników (po jednym z obu drużyn), biorących udział w całym zamieszaniu, zakazem gry w trzech meczach ligowych.