ŁKS Łódź nie jest już niepokonany

ŁKS Łódź nie jest już niepokonany w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Wojciecha Robaszka ulegli na własnym obiekcie Olimpii Elbląg 1:2 (1:0) w spotkaniu 10. kolejki II ligi. Dla gości była to pierwsza ligowa wygrana na wyjeździe, a dla łódzkiej drużyny pierwsza porażka. Bramkę dla ŁKS strzelił niezawodny Jewhen Radionow.

Przez pierwszych około 30 minut niewiele działo się ciekawego na boisku. W końcu zza linii pola karnego strzelił Jewhen Radionow, ale piłka odbiła się od poprzeczki. Za to w 41. minucie Ukrainiec wykorzystał szkolny błąd bramkarza Olimpii i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Mecz rozstrzygnął się w ostatnich 15 minutach. Najpierw Michała Kołbę pokonał Mateusz Szmydt, a potem Anton Kołosow. ŁKS nie podniósł się już po tych ciosach i przegrał po raz pierwszy w II lidze.

ŁKS Łódź – Olimpia Elbląg 1:2 (1:0)
Bramki: Jewhen Radionow 41 – Mateusz Szmydt 76, Anton Kołosow 85

ŁKS: Kołba – Pyciak, Bielak, Juraszek, Widejko – Kostyrka (65′ Pyrdoł), Margol, Kocot (67′ Gamrot), Guzik (79′ Maschera) – Pieczara (60′ Bryła) – Radionow.