Wygrana rezerw Brunatnych z Kutnem

Czwartoligowe rezerwy PGE GKS Bełchatów pokonały KS Sand Bus Kutno 3:1 (2:0) w niedzielnym spotkaniu 9. kolejki IV ligi łódzkiej. Zwycięstwo podopiecznych trenera Tomasza Jaworskiego było jak najbardziej zasłużone. Warto dodać, że mecz rozegrano na GIEKSA Arenie, a w składzie PGE GKS II znaleźli się piłkarze z kadry pierwszej drużyny.

Miejscowi już w 13. minucie objęli prowadzenie po golu Przemysława Zdybowicza. Kiedy tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Daniel Chwałowski stało się jasne, że gościom ciężko będzie o korzystny rezultat. Wprawdzie w 48 strzelili kontaktowego gola, ale trafienie Łukasza Pietronia rozstrzygnęło mecz.

PGE GKS II Bełchatów – KS Sand Bus Kutno 3:1 (2:0)
Bramki: Przemysław Zdybowicz 13, Daniel Chwałowski 40, Łukasz Pietroń 62 – Przemysław Nawrocki 48

PGE GKS II: Lenarcik – Bociek, Chwastek (83′ Matuszewski), Ciarkowski (61, Lewandowski), Chwałowski (78′ Szafrański) – Ryszka, Zieliński (90′ Gierasimiuk), Pietroń, Garuch – Zdybowicz (70′ Waranecki), Orski.

KS Sand Bus Kutno: Sokołowicz – Padzik (70′ Cichacki), Kowalczyk, Mysona, Piotr Nawrocki – Pietroń (70′ Góralczyk), Przemysław Nawrocki, Marcioch (36′ Kralkowski), Szumer – Serwaciński (83′ Nadolski), Placek.