Remis Sokoła Aleksandrów w Sulejówku

Sześć bramek obejrzeli kibice w Sulejówku. W meczu, który otworzył 15. kolejkę spotkań w III lidze (grupa I) miejscowa Victoria zremisowała 3:3 (1:2) z Sokołem Aleksandrów. Mecz toczył się w bardzo szybkim tempie, a bramkarze obu drużyn mieli wiele pracy. Remis wydaje być się wynikiem zasłużonym, a Victoria udowodniła, że jest w stanie zagrozić każdej drużynie.

Wynik spotkania otworzył w 28. minucie Sebastian Czapa, który mocnym strzałem pokonał Michała Brudnickiego. Świetnym podaniem popisał się Samuelson Odunka. Chwilę później mogło być 2:0. Uderzenie Daniela Smugi obronił jednak bramkarz Sokoła. Victoria przejęła inicjatywę, ale zapomniała o obronie. To bezlitośnie wykorzystał Sokół. W 37. minucie było 1:1, a rzut karny na bramkę zamienił Kamil Żylski. Trzy minuty przed zmianą stron z 20 metrów na bramkę Victorii uderzył Damian Pawlak. Piłka odbiła się od jednego z graczy gospodarzy i zaskoczyła bramkarza. Do przerwy było 2:1 dla Sokoła.

Po zmianie stron zaatakowała Victoria. W 52. minucie wyrównał Wojciech Wocial, a 300 sekund później gospodarzom prowadzenie dał Smuga, którego pozyskaniem zainteresowany jest RTS Widzew Łódź. Na tym jednak strzelanie bramek się nie zakończyło. W 66. minucie do wyrównania doprowadził Łukasz Marciniak. W ostatnich minutach, mimo kilku jeszcze sytuacji z obu stron, żadnej drużynie nie udało się już strzelić zwycięskiego gola.

Victoria Sulejówek – Sokół Aleksandrów 3:3 (1:2)
Bramki dla Sokoła: Kamil Żylski 38-karny, Damian Pawlak 42, Łukasz Marciniak 66

Sokół: Brudnicki – Pawlak, Ślęzak, Woźniczak ż, Głowiński (75′ Porochnicki) – Mroczek (90′ Kobiera), Bogołębski, Marciniak (70′ Chojecki), Pecyna (63′ Rogalski), Szarpak – Żylski

Sędziował: Konrad Lewończuk (Podlaski ZPN). Widzów: 700