Rekord nadal niepokonany w lidze

Mimo ambitnej walki nie udało się piłkarzom Gatty Active Zduńska Wola wywalczyć punktów w Bielsku-Białej. W spotkaniu zamykającym 9. kolejkę Ekstraklasy futsalu zduńskowolanie przegrali na wyjeździe 2:5 (2:2). O porażce wicemistrzów Polski zdecydowała druga połowa meczu.

Zaczęło się znakomicie dla Gatty, która w 5. minucie po trafieniu Mateusza Olczaka wyszła na prowadzenie 1:0. Wyrównał sześć minut później Łukasz Biel. W ostatniej minucie pierwszej połowy padły dwa gole. Najpierw na 2:1 bramkę strzelił Paweł Budniak, ale chwilę później wyrównał Marcin Stanisławski. Po przerwie gole zdobywali już tylko gospodarze, którzy wygrali ostatecznie 5:2.

Rekord Bielsko-Biała – Gatta Active Zduńska Wola 5:2 (2:2)
Bramki dla Gatty Active: Mateusz Olczak 5, Marcin Stanisławski 20

Gatta Active: Słowiński (Olejnik) – Stanisławski, Milewski, Pautiak, Krawczyk, Sobalczyk, Och, Olczak