Andrespolia o włos od awansu do IV ligi

Prowadzona przez trenera Krzysztofa Kamińskiego Andrespolia Wiśniowa Góra jedną nogą jest już w IV lidze łódzkiej. Ma 13 punktów przewagi nad LKS Rosanów i jeden mecz mniej rozegrany. Do końca sezonu w łódzkiej klasie okręgowej pozostało tymczasem siedem kolejek. W 23. kolejce drużyna z Wiśniowej Góry wygrała na swoim boisku z GLKS Sarnów/Dalików aż 7:1 (4:0).

Do 33. minuty zespół gości utrzymywał czyste konto. Później jednak worek z bramkami się rozwiązał. Strzelecki festiwal rozpoczął Tomasz Niżnikowski, a w pierwszej połowie do bramki rywala trafiali jeszcze: Dawid Fajks, Damian Podedworny i ponownie Niżnikowski. Po przerwie Andrespolia dołożyła trzy kolejne gole, a honorową bramkę dla przyjezdnych strzelił Krzysztof Borowski.

Andrespolia Wiśniowa Góra – GLKS Sarnów/Dalików 7:1 (4:0)
Bramki: Tomasz Niżnikowski 33, 45, Dawid Fajks 35, 57, 62, Damian Podedworny 44, Robert Świątnicki 75 – Krzysztof Borowski 50