Puszcza nie zlekceważyła KS Paradyż

Nie było niespodzianki w spotkaniu I rundy Pucharu Polski na szczeblu centralnym. KS Paradyż, który występuje w piotrkowskiej klasie A, przegrał z pierwszoligową Puszczą Niepołomice 0:7 (0:4). Tylko do 16. minuty drużynie grającego trenera Mariusza Koćmina udało się zachować czyste konto. Później pierwszoligowiec urządził sobie strzelecki trening.

Puszcza potraktowała to spotkanie bardzo poważnie i od pierwszych minut zaatakowała bramkę bronioną przez Mateusza Siedleckiego. W 16. minucie wynik spotkania otworzył Łukasz Furtak, a jeszcze przed przerwą bramki zdobyli: Dawid Ryndak, Marcel Kotwica i Mateusz Bartków. W drugiej połowie zespół z Niepołomic strzelił trzy kolejne gole. Dwa z nich zdobył Marek Kuzma, a wynik spotkania ustalił Patryk Kura.

KS Paradyż – Puszcza Niepołomice 0:7 (0:4)
Bramki: Łukasz Furtak 16, Dawid Ryndak 18, Marcel Kotwica 23, Mateusz Bartków 40, Marek Kuzma 63, 67, Patryk Kura 86

KS Paradyż: Siedlecki – Bańczyk, Rzepka, Grzesiński, Natkański – Cieślikiewicz, Ciach, Makuch, Telus, Piotrowski – Koćmin