Osiem goli rezerw Widzewa Łódź

Drużyna rezerw Widzewa Łódź spisała się o niebo lepiej od pierwszego zespołu. Podopieczni trenera Jakuba Grzeszczakowskiego wygrali na wyjeździe mecz szóstej kolejki grupy pierwszej klasy okręgowej z GLKS Sarnów/Dalików aż 8:1 (2:1). Była to trzecia w tym sezonie wygrana łódzkiej drużyny, która w minionym sezonie zajęła drugie miejsce w tabeli ustępując jedynie Stali Głowno.

Prawdziwy strzelecki festiwal miał miejsce po przerwie. Pierwsza połowa zakończyła się bowiem skromnym prowadzeniem rezerw pierwszoligowca 2:1. Po zmianie stron Widzew II strzelił jednak aż sześć bramek i ostatecznie wygrał 8:1.

GLKS Sarnów/Dalików – Widzew II Łódź 1:8 (1:2)
Bramki: Przemysław Kołakowski – Dawid Telestak 2, Grzegorz Brochocki 2, Jakub Ślaski 2, Mateusz Gołda, Kamil Drążczyk