AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozgrywane będą mecze ligowe w okręgu łódzkim. Lider tabeli klasy okręgowej Włókniarz Pabianice zmierzy się na swoim boisku z rezerwami Sokoła Aleksandrów i jest faworytem meczu. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich spotkań, choć w każdej chwili może się ona zmienić bez podania przyczyn, tak jak i mecze mogą zostać odwołane.

 

Klasa okręgowa
Grupa I
(piątek – 18 września)
17:00 – LKS Różyca – KS II Kutno – Dolny
19:00 – Termy Uniejów – Orzeł Parzęczew – Sekuterski
(sobota – 19 września)
16:00 – Włókniarz Pabianice – Sokół II Aleksandrów – Przybysz
16:00 – Start Brzeziny – Victoria Rąbień – Sekuterski
16:00 – PTC Pabianice – KKS Koluszki – Chrustowski
16:30 – GKS Ksawerów – LKS Sarnów – Różycki
(niedziela – 20 września)
11:00 – Widzew II Łódź – GLKS Dłutów – Wiśniewski
15:00 – AKS SMS Łódź – Zawisza Rzgów – Janasik
16:00 – UKS SMS Łódź – KAS Konstantynów – Siercha

Klasa A
Grupa I
(sobota – 19 września)
16:00 – Pionier Baby – Start Łódź – WS Piotrków
16:00 – AMII Łódź – Tęcza Janków – Augustowski
17:00 – Victoria Łódź – Jagiellonia Tuszyn – Sabat
18:00 – Saints Łódź – Husaria Rzgów – Ciupa
(niedziela – 20 września)
14:00 – LKS Czarnocin – Kolejarz Łódź – Szadkowski

Grupa II
(sobota – 19 września)
15:00 – Polonia Andrzejów – LKS Gałkówek – Strulak
16:00 – Pogon Rogów – Włókniarz Zgierz – WS Skierniewice
16:00 – LZS Justynów – MKP-Boruta II Zgierz – Czerwieniec
(niedziela – 20 września)
12:00 – Struga Dobieszków – Błękitni Dmosin – Musiał
13:30 – Milan Club Polonia Łódź – Czarni Smardzew – Janiszewski

Grupa III
(piątek – 18 września)
20:30 – Włókniarz Konstantynów – Orzeł Piątkowisko – Gajek
(sobota – 19 września)
15:00 – Iskra Dobroń – Orzeł Kazimierz – WS Sieradz
16:00 – Korab Łask – Pisia Zygry – WS Sieradz
16:00 – Sazan Pęczniew – Rokita Rokitnica – WS Sieradz
16:00 – Jutrzenka Bychlew – Włókniarz II Pabianice – Sadowski
(niedziela – 20 września)
16:00 – GKS Sędziejowice – Pogoń II Zduńska Wola – WS Sieradz
16:00 – Olimpia Karsznice – MULKS Łask – WS Sieradz

Grupa IV
(sobora – 19 września)
14:00 – SPMKS Żychlin – Malina Piątek – D.Walczak
16:00 – Magnat Sierpów – Kanarki Małachowice – Morawiec
16:00 – Bzura Ozorków – Ostrovia Ostrowy – Lesiak
16:30 – Grom Powodów – Górnik Łęczyca – Rikszajd
16:30 – Kobra Leźnica Wielka – MKS Mianów – K. Walczak
17:30 – LKS Świnice Warckie – Kotan Ozorków – Szczygieł
(niedziela – 20 września)
15:00 – Victoria Grabów – Bzura Młogoszyn – R. Walczak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 19 września)
14:00 – Orzeł Łódź – AMII II Łódź – Jankowski
15:00 – Kolejarz II Łódź – Powstaniec Dobra – Rogala
16:00 – LKS Rosanów – AKS SMS II Łódź – Wolski
16:00 – Sokół Lutomiersk – LKS II Gałkówek – Kizeweter
(niedziela – 20 września)
11:00 – Victoria II Łódź – Start II Brzeziny – Klata
11:00 – Milan II MSMS Łódź – Metalowiec Łódź – Ślusarczyk
15:00 – KKS II Koluszki – Wicher Byszewy – Rzetecki

Grupa II
(sobota – 19 września)
16:00 – Witonianka Witonia – LKS Modlna – Ślusarczyk
16:00 – Orzeł Wróblew – Błękitni Ciosny – Leszczyński
(niedziela – 20 września)
11:00 – LKS Dąbrówka – LKS Gieczno – Siech
12:00 – GKS Byszew – Expom Krośniewianka – A.Walczak
15:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – KP Byszewy – Kęsik
16:00 – Sokół Skromnica – Zryw Śliwniki – Michalski
16:30 – Huragan Swędów – Salos Róża Kutno – Przybylak

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Fghjkkfddddwszcbjgfv
1 miesiąc temu

Baby uciekły z okręgu piotrkowskiego a tu i tak ws Piotrków już współczuję siedziowania tego meczu pozdrawiam

PanKtoś
1 miesiąc temu

KORAB ŁASK Pisia Zygry 2020-09-19 godz. 15:00