AKTUALNOŚCI
Przyjaźń zaczyna z Naprzodem

W czasie najbliższego weekendu wznawia rozgrywki II liga kobiet (grupa małopolska). Województwo łódzkie reprezentują trzy zespoły: UKS Przyjaźń Piotrków, Ceramika Opoczno i UMKS Zgierz.

gadzety kibica keeza

 

Najwyżej po rundzie jesiennej plasuje się zespół z Piotrkowa. UKS Przyjaźń zajmuje w tabeli piąte miejsce z niewielką stratą do trzeciego miejsca. Piotrkowska drużyna przystąpi do rozgrywek mimo tego, że nie otrzymała żadnego wsparcia z magistratu.
Jest mi bardzo przykro, że po raz kolejny zostaliśmy pominięci. W tej sprawie złożyłem zresztą doniesienie do prokuratury, która wszczęła postępowanie – mówi rozżalony prezes UKS Przyjaźń Tadeusz Janusz.
Zagramy w lidze i dokończymy rozgrywki. Miasto nam nie pomaga, ale na szczęście nie odwrócili się od nas sponsorzy i za to chciałem im podziękować – dodaje Janusz.
Piotrkowianki w sobotę (9 kwietnia) zmierzą się na własnym boisku z Naprzodem Sobolów, który zajmuje trzecie miejsce w tabeli. W pierwszej rundzie w Sobolowie wygrał Naprzód 5:3. Teraz piotrkowskie zawodniczki zapowiadają rewanż. Początek spotkania o 15:00.
W niedzielę (10 kwietnia) w Opocznie rozegrane zostaną natomiast derby województwa. O 13:00 Ceramika zmierzy się z UMKS Zgierz. Opocznianki zajmują a tabeli szóste, a UMKS ósme (ostatnie miejsce). Jesienią w Zgierzu wygrała Ceramika 2:0.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments