Niechcice lepsze od Rzeczycy

W 2. kolejce piotrkowskiej klasy B (grupa II) Start Niechcice na własnym boisku grał z RKS Rzeczyca. Niechciczanie zwyciężyli 2:0 po golach Szymona Dębskiego i Andrzeja Szkodzińskiego mimo tego, że od 65 minuty grali w osłabieniu.

Mecz pechowo rozpoczął się dla gospodarzy. W 10 minucie meczu w sytuacji sam na sam Szymon Dębski zderzył się z bramkarzem gości i doznał kontuzji. Chwilę przed zmianą dostał jednak piłkę, minął obrońcę gości i ponownie wyszedł sam na sam z bramkarzem. Tym razem strzelił od razu i zdobył pierwszą bramkę dla Niechcic. Startowi przez całe spotkanie brakowało brakowało skuteczności i tylko dlatego wynik nie uległ zmianie. Start przeważał przez większą cześć spotkania mimo tego, że w 65 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Jakub Mizera i musiał opuścić boisko. W 80 minucie po wrzuceniu piłki w pole karne, głową zgrał ją Bartłomiej Rakowiecki, a Andrzej Szkodziński z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Start prowadził 2:0 i do końca nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa.

Start Niechcice – RKS Rzeczyca 2:0 (1:0)
Bramki: Szymon Dębski 14, Andrzej Szkodziński 80

Start: Krasoń – Skóra, Krupa, Mizera, Więckowski, (60′ D. Rakoczy) – Augustyniak, (60′ Mutryn), M.Rakoczy, Olczyk, Szkodziński – Rakowiecki, Dębski (15′ Prochuń, 90′ Wiśniewski).

Źródło: startniechcice.futbolowo.pl