Podwójne zwycięstwo UKS SMS

Piłkarze UKS SMS Łódź wygrali swoje zaległe spotkania 1. kolejki Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych i Starszych z Polonią Warszawa. Młodsi łodzianie wygrali 3:2, a starsi 4:3. Dzięki tym zwycięstwom obie drużyny przewodzą w ligowej tabeli.

Mecz młodszej drużyny do przerwy był wyrównany. Spotkanie było bardzo szybkie i żywiołowe. Po przerwie o korzystnym rezultacie zadecydowały zmiany w składzie. Końcówka meczu była bardzo nerwowa ponieważ przy stanie 3:1 straciliśmy bramkę na dziesięć minut przed końcem. Podobnie było w juniorze starszym, gdzie w końcówce również był istny horror. Na szczęście obie drużyny utrzymały korzystny rezultat strzelając o jedną bramkę więcej od rywala – skomentował Piotr Grzelak, trener juniorów starszych UKS SMS Łódź.

Juniorzy Młodsi
Polonia Warszawa – UKS SMS Łódź 2:3 (1:1)
Bramki: Adam Ryczkowski 16-karny, Sebastian Kobiera 80- samobójcza – Dawid Szczepański 12, Karol Świderski 59, Patryk Nouri 72

Juniorzy Starsi
Polonia Warszawa – UKS SMS Łódź 3:4 (1:1)
Bramki: Krystian Przyborowski 52, Aleksander Tomaszewski 86, Maciej Wasilewski 89-samobójcza – Dominik Głowiński 31, 50, Marcin Kiwak 46, 88