Sześć bramek w Byczynie

Ner Poddębice (IV liga łódzka) zremisował ze swoim rywalem zza miedzy Orłem Parzęczew (łódzka klasa okręgowa) 3:3 (2:1) w meczu kontrolnym, który został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Byczynie. Remis uratował Orłowi Artur Garbacz zdobywając w końcówce meczu dwa gole.

Wszystko rozpoczęło się zgodnie z planem. Poddębiczanie już w 7. minucie prowadzili za sprawą Jakuba Jesionowskiego. Po niespełna dwóch kwadransach gospodarze strzelili drugiego gola. Na listę strzelców wpisał się Joachim Pabjańczyk. Jeszcze w pierwszej odsłonie były zawodnik Neru Mariusz Wdowiak strzelił dla gości bramkę kontaktową. Drugie czterdzieści pięć minut również rozpoczęło się od ataków beniaminka IV ligi. W 62. minucie bramkarza Orła pokonał Jakub Makowski. Od tego momentu parzęczewianie rzucili się do odrabiania strat. Niespodziewany remis drużynie z Parzęczewa dał Artur Garbacz, który najpierw wykorzystał rzut karny, a potem wykorzystał błąd obrońców i wbił piłkę do siatki.

Ner Poddębice – Orzeł Parzęczew 3:3 (2:1)
Bramki: Jakub Jesionowski 7, Joachim Pabjańczyk 29, Jakub Makowski 62 – Mariusz Wdowiak 38, Artur Garbacz 73-karny, 83

Ner: I połowa: Matusiak – Owczarek, Ziółkowski, Stajewski – Makowski, K. Woźniak , M. Woźniak, Jarczewski, Gilarski – Jesionowski, Pabjańczyk, II połowa: Marciniak – Pawlikowski, Stelmasiak, Łubowski – Sobańda, Lewandowski, Ziółkowski, Pietrzak, Socha – Jesionowski, Ziober.

Orzeł: Król – Gławęda, Ciesielski, Pietrzak, Pisera (zawodnik testowany) – Wdowiak, Czajkowski, Michalak (Chmielecki), Bonikowski (Kusztelak) – Olczyk, Garbacz.

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl