Pionier i Kalonka zagrały tylko jedną połowę

Bliźniacze sytuacje miały miejsce w sobotnich spotkaniach klasy A w okręgu piotrkowskim i łódzkim. Tylko jedną połowę trwały mecze Kawalerii Tomaszów z Pionierem Baby (grupa I, okręg piotrkowski) i Kolejarza Łódź z LKS Kalonka (grupa II, okręg łódzki). W obu przypadkach goście nie wyszli na drugą część gry sygnalizując kontuzje i w obu przypadkach gospodarze prowadzili po pierwszej połowie 7:0.

Przy spotkaniu Kawaleria – Pionier warto zatrzymać się jeszcze na chwilę. Nie sposób bowiem nie zauważyć fantastycznej serii Wojskowych na własnym boisku. Kawaleria nie straciła bramki przed własną publicznością…od roku. W tym czasie rozegrała 12 meczów, notując bilans 11 wygranych i jeden remis. Stosunek goli w tych meczach jest porażający – 54:0!