Warta bez szans w Aleksandrowie

Sokół Aleksandrów pewnie pokonał Wartę Sieradz 3:1 (2:0) w spotkaniu 16. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Podopieczni Michała Bistuły szybko ustawili mecz bramką Obi Uche z 8. minuty. Tuż przed przerwą prowadzenie Sokoła podwyższył Łukasz Chojecki.

Sokół zaatakował od pierwszych minut i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 8. minucie błąd obrony Warty wykorzystał Obi Uche, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Kamilem Adamkiem. Napastnik Sokoła umieścił piłkę w siatce, a bramkarz Warty doznał przy tej interwencji urazu i chwilę później musiał zejść z boiska. Gospodarze kontynuowali natarcie. Stworzyli kilka groźnych sytuacji, ale pod bramką Warty brakowało precyzji. Dopiero w 43. minucie prowadzenie Sokoła podwyższył Łukasz Chojecki.

Prowadząc 2:0 aleksandrowianie nie rezygnowali z ataków. Jedenaście minut po wznowieniu Krzysztofa Chruściela pokonał Przemysław Woźniczak i stało się jasne, że Sokół zainkasuje ważne trzy punkty. W doliczonym czasie gry dobrze grająca defensywa gospodarzy popełniła błąd. Wykorzystał go Kamil Woźniak i zdobył honorową bramkę.

Sokół Aleksandrów – Warta Sieradz 3:1 (2:0)
Bramki: Obi Uche 8, Łukasz Chojecki 43, Przemysław Woźniczak 56 – Kamil Woźniak 90+3

Sokół: Ostrowski – Knera, Bierżyński, Golański, Klepczarek ż (82′ Gołuch) – Zwoliński ż (82′ Wrzesiński), Osowski, Woźniczak, Pękala (70′ Pawlak) – Chojecki, Obi Uche (90′ Kwiatkowski).

Warta: Adamek (13′ Chruściel) – Swędrowski ż (75′ Kowalski ż), Łochowski, Pankowski, Sosnowski (34′ Woźniak) – Piotr Kobierski ż, Stasiak, Bartłoszewski ż, Bogdan, Mitek (64′ Pietras) – Marcin Kobierski.