Lechia Tomaszów wygrała w Radomiu

Od wygranej rozpoczęła serię gier sparingowych trzecioligowa Lechia Tomaszów Mazowiecki. Podopieczni trenera Dariusza Rogulskiego pokonali w Radomiu miejscową Broń 1:0 (1:0), a bramkę zdobył Marcin Mirecki. W tomaszowskiej ekipie zobaczyć można było kilku testowanych graczy na czele z Michałem Bogdanem i Michałem Stasiakiem z Warty Sieradz.

Lechia zaprezentowała się na tle Broni bardzo korzystnie posiadając właściwie przez cały mecz przewagę. Jedyną bramkę spotkania zdobył Marcin Mirecki, który wykończył szybką kontrę swojej drużyny. Po przerwie najlepszą sytuację do podwyższenia wyniku miał Daniel Potakowski, ale piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.

Kolejny mecz sparingowy tomaszowski zespół zagra w sobotę (24 stycznia) o 12:00 na sztucznej murawie przy ulicy Nowowiejskiej w Tomaszowie. Rywalem będzie lider IV ligi łódzkiej – Zawisza Rzgów.

Broń Radom – Lechia Tomaszów 0:1 (0:1)
Bramka: Marcin Mirecki 30

Lechia (I połowa): Holewiński – Matysiak, Cyran, Stępiński – Marciniak, Bogdan, Szymczak, Żytek, Stańdo, Witczak – Mirecki.

(II połowa): Grejber – Grobelny, Milczarek, Dolot, Witek – Prusinowski, Wiejak, Stasiak, Król, Potakowski –  Jardel.