Widzew będzie chciał powtórki meczu

RTS Widzew Łódź będzie domagał się powtórki spotkania I Ligi Wojewódzkiej A1 z Ceramiką Opoczno (na boisku 2:0 dla Ceramiki) jeśli wynik badania krwi 24-letniego arbitra potwierdzi to, że prowadził pod wpływem alkoholu. Przypomnijmy, że po spotkaniu sędzia wydmuchał w policyjny alkomat około 0,35 promila.

Protokół ze spotkania w dalszym ciągu nie dotarł jeszcze do Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, który nie zabiera jeszcze stanowiska w tej sprawie. My o incydencie dowiedzieliśmy się kilkadziesiąt minut po zakończeniu spotkania, a informację udało nam się potwierdzić w poniedziałek u oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Opocznie.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że arbiter został odsunięty od prowadzenia spotkań IV ligi piłkarskiej do czasu wyjaśnienia sprawy. Jeśli badanie krwi również wykaże zawartość alkoholu w organizmie to policja prowadzić będzie postępowanie pod kątem wykonywania czynności służbowych w stanie po użyciu alkoholu.