Astoria i RKS nadal bez straty punktów

Po czterech kolejkach rozgrywek w piotrkowskiej klasie okręgowej na placu boju zostały dwie drużyny, które zgromadziły komplet punktów. To Astoria Szczerców i RKS Radomsko. Oba zespoły wygrały swoje mecze po 2:0. Astoria na własnym boisku pokonała Czarnych Rozprza, a RKS Radomsko wygrał w Tomaszowie z Kawalerią.

Pierwsze punkty stracili piłkarze Włókniarza Moszczenica. Podopieczni Artura Lamcha zremisowali z rezerwami trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki 1:1 (1:1). Na przeciwległym biegunie tabeli Start Lgota Wielka. W czterech kolejkach zawodnicy tego klubu doznali czterech porażek. Drugą wygraną zanotował za to Zapał Krzętów, który po dwóch przegranych awansował na szóste miejsce w tabeli.

Świt Kamieńsk – GUKS Gorzkowice 2:2 (1:1)
(Szymon Błachowicz 3, 87 – Eryk Smuga 25, Daniel Jabłecki 61)
Astoria Szczerców – Czarni Rozprza 2:0 (0:0)
(Kamil Woźniak 75, Krzysztof Kowalski 83)
Polonia Piotrków – MGKS Drzewica 3:1 (1:1)