Sokół Aleksandrów nowym liderem III ligi

Wielki mecz Sokoła Aleksandrów. Podopieczni trenera Piotra Kupki wygrali w Łomży z tamtejszym ŁKS aż 4:0 (1:0) w spotkaniu 9. kolejki rundy jesiennej III ligi (grupa I) i w nagrodę zostali liderem tabeli. Sokół wyprzedza drugi w tabeli RTS Widzew o dwa punkty. Kapitalne spotkanie rozegrał strzelec trzech bramek Kamil Żylski.

Mecz w Łomży ułożył się dla Sokoła wybornie, bo już 7. minucie goście, po strzale Kamila Żylskiego, objęli prowadzenie. Kilka minut później sytuację sam na sam z bramkarzem ŁKS zmarnował Jakub Szarpak. Mecz rozstrzygnął się w końcówce. Najpierw, po szybkiej kontrze ponownie do bramki miejscowych trafił Żylski. To kompletnie rozbiło miejscowych. W efekcie Sokół strzelił jeszcze dwa gole. Na 3:0 podwyższył Jan Kadłubiak, a w końcówce hat-tricka skompletował Żylski.

ŁKS Łomża – Sokół Aleksandrów 0:4 (0:1)
Bramki: Kamil Żylski 8, 81, 88, Jan Kadłubiak 83

Sokół: Brudnicki – Pawlak, Ślęzak, Woźniczak, Głowiński (46′ Bierżyński) – Bogołębski ż, Marciniak  ż (46′ Kobiera) – Mroczek, Pecyna (75′ Kadłubiak), Szarpak (86′ Porochnicki) – Żylski.