OZPN Piotrków: Wyniki 1/4 finału Pucharu

Poznaliśmy półfinalistów Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. W meczach 1/4 finału nie było niespodzianek. Awans uzyskały drużyny wyżej notowane. RKS Radomsko remisował do przerwy w Niedośpielinie, ale ostatecznie wygrał 3:1. Strzelecki trening w Wolborzu urządziła sobie Lechia Tomaszów. Udanie zadebiutował w roli trenera Omegi Dariusz Bratkowski.

Oto komplet wyników:
KS Niedośpielin – RKS Radomsko 1:3 (1:1)
KS Paradyż – MGKS Drzewica 1:2 (1:0)
Włókniarz Moszczenica – Omega Kleszczów 0:6 (0:3)
Szczerbiec Wolbórz – Lechia Tomaszów 1:8 (1:4)

17 komentarzy
henio
5 lat temu

rks ta kadra nie utrzyma 3 ligi jest 4-5 solidnych zawodnikow na ten poziom

Era
5 lat temu

Odnośnie meczu RKS… W pierwszej połowie RKS zagrał zawodnikami którzy są rezerwowymi lub nie mieszczą się do kadry meczowej. Dodatkowo gra na tak krótkim boisku nie jest łatwa gdzie śmiało można strzelać niemal z polowy. W drugiej połowie zmiany i gra już lepsza. Brawa dla Niedospielina za walke.

olo
5 lat temu

Panie v-preze Mikucki kończ waść wstydu oszczedż wycofaj się w działalności w ozpn przejdz na zasiłek -jak można doprowadzić puchar polski do takiego stanu -mail do zibiego bońka wysłany .To jest profanacja pseudopucharu wielebnej polski

Byl
5 lat temu

Brawo dla wlokniarza☺☺☺☺☺

do pit
5 lat temu

Jak jednego nie było to i tak by wygrali przecież… Po za tym karny to nie gol, bramkarz mógł wybronić 🙂