Mistrz jesieni w III lidze traci przewagę

Mistrz jesieni grupy pierwszej III ligi Sokół Aleksandrów ma już tylko dwa punkty przewagi w tabeli nad Legionovią Legionowo. W sobotę podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka zremisowali w Zambrowie z tamtejszą Olimpią 1:1 (1:1) w spotkaniu 25. kolejki, a drużyna z Legionowa zainkasowała komplet punktów wygrywając na wyjeździe z Mazurem Ełk 4:0.

Mecz w Zambrowie rozpoczął się dla gości fatalnie. Olimpia objęła prowadzenie już w 6. minucie po golu Michała Stecia. W 24. minucie mógł być remis, ale Paweł Kaczmarek nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił bramkarz Olimpii. Na szczęście w 36. minucie Artur Gieraga doprowadził do remisu.

W drugiej połowie goście przeważali, mieli okazje bramkowe, ale nie zdołali trafić do siatki bramki Olimpii. Mimo niezłego meczu podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka zainkasowali tylko punkt, co nie może zadowolić sympatyków Sokoła. W  najbliższą sobotę aleksandrowianie zmierzą się na swoim boisku z Sokołem Ostróda, który także marzy o awansie do II ligi.

Olimpia Zambrów – Sokół Aleksandrów 1:1 (1:1)
Bramki: Michał Steć 6 – Artur Gieraga 35

Sokół: Kaniecki – Żwir, Gieraga, Ślęzak, Rakowski – Kaczmarek, Kasperkiewicz, Szarpak (78′ Sarafiński), Głowiński (62′ Rozwandowicz), Pecyna (62′ Maćczak) – Cempa (80′ Broź)