AKTUALNOŚCI
Polonia jedną nogą już w IV lidze łódzkiej

Dziesięć punktów przewagi na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek w piotrkowskiej klasie okręgowej. Wszystko wskazuje na to, że Polonia Piotrków już za tydzień świętować będzie awans do IV ligi łódzkiej. W szlagierowym spotkaniu 22. kolejki drużyna Roberta Grzesiuka pewnie pokonała Świt Kamieńsk 4:0 (1:0). Trzy bramki do swojego dorobku dołożył Adrian Malicki.

plecaki-sportowe-keeza

Świt przyjechał do Piotrkowa z nadzieją na zwycięstwo i na zniwelowanie straty punktowej do czterech oczek. Polonia nie dała jednak gościom takiej możliwości. Już w pierwszej połowie wynik otworzył Adrian Malicki, który w drugim kwadransie skompletował hat-tricka. Czwartego gola strzelił Dominik Bykowski.

Cieszymy się z dzisiejszego zwycięstwa, ale czujemy lekki niedosyt, ponieważ gdybyśmy wygrali w Szczercowie, już dzisiaj świętowalibyśmy awans. Zespół z Kamieńska to wymagający rywal, pierwsza połowa była bardzo wyrównana, dopiero po przerwie zaczęliśmy przeważać – podsumował mecz Robert Grzesiuk.

Mecz w Piotrkowie był szczególny dla Dawida Łuczyńskiego i Arkadiusza Nowaka.

Spotkanie było jubileuszem dla dwóch sędziów z Przedborza. Dla głównego arbitra Dawida Łuczyńskiego był to pięćsetny, a dla liniowego Arkadiusza Nowaka – tysięczny mecz. Podziękowania złożył im obecny na meczu Stanisław Sipa – wiceprezes ŁZPN i prezes OZPN w Piotrkowie Trybunalskim.

Polonia Piotrków – Świt Kamieńsk 4:0 (1:0)
(Adrian Malicki 40, 54, 60, Dominik Bykowski 73)

8
Dodaj komentarz

8 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
FanPonadWszystko
Slawek

Do Maniek.skrzywdzono to moze Pana mnie co najwyzej oszukano.i nie rozumiem dlaczego akurat mnie mial by doceniac LZPN jak ja jestem tylko zwyklym rzemieslnikiem doceniac to LZPN moze pilkarzy grajacych wyzszych ligach a nie mnie gdzie gram amatorsko. A jesli chodzi o moja uczciwosc to raczej nie mamy o czym dyskutowac w tym temacie.najwazniejsze zeby Pan czul sie uczciwy.

Maniek

Panie Stańczyk znowu Pana skrzywdzono ŁZPN Pana niedocenia tak z Pana uczciwy facet zresztą w Moszczenicy sami zawodowcy tylko sędziowie was krzywdzą

rks-radomsko-keeza