ŁKS wygrał ostatni sprawdzian przed ligą

Kibice beniaminka PKO Ekstraklasy ŁKS Łódź mogą spać spokojnie przed ligowymi spotkaniami o punkty. Podopieczni Kazimierza Moskala zdali na szóstkę z plusem ostatni egzamin przed ligą. Rozbili Koronę Kielce 3:0 (1:0), a bramki dla ŁKS strzelili Jan Sobociński, Rafał Kujawa i Maksymilian Rozwandowicz. Pierwszym rywalem ŁKS w lidze będzie Lechia Gdańsk.

Już w 9. minucie kibice mogli cieszyć się z pierwszego gola. Pawła Sokoła pokonał Jan Sobociński. Kolejne bramki padły już po zmianie stron. W 67. minucie na 2:0 podwyższył Rafał Kujawa, a wynik spotkania ustalił siedem minut później Maksymilian Rozwandowicz.

ŁKS Łódź – Korona Kielce 3:0 (1:0)
Bramki: Jan Sobociński 9, Rafał Kujawa 67, Maksymilian Rozwandowicz 74

ŁKS: Kołba (63′ Budzyński) – Grzesik (69′ Bogusz), Sobociński (78′ Dampc), Rozwandowicz (78′ Juraszek), Klimczak (78′ Rozmus) – Bryła (64; Ratajczyk), Piątek (64′ Srnić), Kalinkowski, Wolski (69′ Trąbka), Ramirez – Sekulski (64′ Kujawa).