AKTUALNOŚCI
Remisowy szczyt na stadionie w Drzewicy

Włókniarz Moszczenica pozostał liderem KEEZA Klasy Okręgowej (grupa 2.) po remisie 2:2 w Drzewicy. MGKS choć dwukrotnie prowadził, nie potrafił utrzymać wyniku, nawet grając w przewadze. Mecz pierwszej z drugą drużyną potwierdził ich wysoką formę i zgromadził na stadionie mnóstwo kibiców. W drużynie gospodarzy nie grał za żółte kartki najskuteczniejszy gracz Wojciech Ruta.

W pierwszej połowie nie padły groźne strzały ani bramki, nie interweniowali bramkarze, ale dużo pracy miała służba medyczna. W pierwszym z powietrznych starć głowami zderzyli się zawodnicy obydwu drużyn i obaj rozcięli głowy. Następnie ucierpiał kolejny zawodnik Włókniarza, który też zalał się krwią. Wszyscy zostali zastąpieni zmiennikami. Obie drużyny czekały na swoje błędy, ale nie były w zbyt dogodnych sytuacjach.

Worek z bramkami rozwiązał Sebastian Miązek, który wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Trwało ono niespełna dwie minuty – akcję na prawym skrzydle wykończył niepilnowany Marcin Brylikowski. Obie drużyny zaciekle walczyły, a sędzia Tomasz Krawczyk co i rusz odgwizdywał przewinienia. Kibice w Drzewicy doczekali się gola skutecznego w tym sezonie Łukasza Grzybka który głową wykorzystał dośrodkowanie z głębi pola. Ambitnie walczący Włókniarz chwilę później stracił jednego z zawodników wyrzuconego za brutalny faul, a moment później wyrównał, po zbyt biernej postawie stopera MGKS, ponownie za sprawą Brylikowskiego. W ostatnim kwadransie nikt nie zdołał przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, i spotkanie zakończyło się dość sprawiedliwym podziałem punktów.

MGKS Drzewica – Włókniarz Moszczenica 2:2 (0:0)
Bramki: Sebastian Miązek, Łukasz Grzybek – Marcin Brylikowski 2

Nadesłał: Marcin Będkowski – mgksdrzewica.pl

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Qwedsfg
11 dni temu

Ale ta okręgówka jest słaba mój boze

Łyk bimberku Boberku
11 dni temu

Nawet gdyby odwrócić tabele Bobrzędów nie będzie na czele 😉