AKTUALNOŚCI
Sparingowa giełda – notowanie 5

Sezon sparingowy w pełni i jeszcze nie wszystkie kluby mają przygotowaną do końca rozpiskę kontrolnych meczów. To dla nich właśnie publikujemy kolejne notowanie sparingowej giełdy Łódzkiego Futbolu, w której bezpłatnie zamieszczamy ogłoszenia o poszukiwaniu sparingpartnera. Dziś notowanie, które zawiera prośby skierowane do nas w ostatnich dniach.

TS Janiszewice – 26 lutego – Zbigniew Kaczmarek – telefon 516 131 639

GKS Sędziejowice – 19/20 lutego – Bartosz Niziołek – bartoszniziolek1@gmail.com

UKS Ustków – 26/27 lutego – boisko i godzina do ustalenia – Przemysław Sobczyk – uksustkow@gmail.com

Witonianka Witonia – poszukuje sparingpartnera na 5 lutego o 20:30. Klub posiada wynajęte boisko w Uniejowie, ale umówiony wcześniej rywal się rozmyślił. Kontakt – Michał Włodarczyk – 607 719 106.

Saints Łódź – 26 lutego – rezerwacja boiska na CHKS Łódź: Mateusz Zduniak, telefon: 500 654 773

Warta Osjaków – 12/13 lutego – kontakt: Mateusz Adamkowski – mateusz19931122@gmail.com

Od każdego klubu będziemy mogli przyjąć ogłoszenie o JEDNYM wolnym terminie. Chcemy bowiem uniknąć sytuacji, która skutecznie nas zniechęciła w dwóch ostatnich latach, czyli takiej, że niektórzy trenerzy szli na łatwiznę i za naszym pośrednictwem chcieli znaleźć wszystkich sparingpartnerów (na cały okres przygotowawczy). Takich próśb nie będziemy nawet rozpatrywać. W każdej chwili będzie także można napisać, jeśli sparingpartner wycofa się z dnia na dzień. Takie ogłoszenia będziemy umieszczać w pierwszej kolejności.

Pisać do nas można na adres: redakcja@lodzkifutbol.pl.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Xyz
4 miesięcy temu

Czy będzie zrobiona w nie dalekim czasie odnosnie pomysłu trenerów poszukujących pracy ? Redakcja jest dużo bardziej znana niż w większości trenerzy wolni na niższych chociażby szczeblach ?

marek
4 miesięcy temu

Sparingowa giełda, notowanie 5… Nie dziwię się Łódzkiemu Futbolowi że nie chce publikować seryjnych ogłoszeń odnośnie sparingów skoro klubom wyżej wymienionym nie chce się wykonać telefonu. TS Janiszewice i Saints Łódź od 2-3 tygodni szukają rywala na 26 luty ale widać że ciężko wziąć telefon do ręki i umówić się na ten termin a dla każdego myśle że fajna opcja. z Janiszewic / Zduńskiej Woli na ChkS nie jest daleko a mecz z rywalem z innego okręgu zawsze jest interesujący. No ale trzeba chęci a tutaj wychodzi na to żeby wszystko za każdego zrobić 🙂