Skromne zwycięstwo mistrza jesieni

Nie było fajerwerków w spotkaniu 19. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy Widzewem II Łódź i Zjednoczonymi Stryków. Lider tabeli, a zarazem mistrz jesieni, wygrał 1:0 (1:0), a gola na wagę trzech punktów stzelił w 25. minucie Konrad Niedzielski wykorzystując dogranie Daniela Mąki. Widzew II tym samym utrzymał cztery punkty przewagi nad Fundacją Akademia GKS Bełchatów.

Spotkanie rozegrane w Ośrodku Treningowym Łodzianka przy ul. Małachowskiego nie było porywające. Widzew II znał wynik meczu w Wygodzie gdzie miejscowy Zryw przegrał z FA GKS Bełchatów 0:2 (0:0) i zdawał sobie sprawę, że nie może stracić punktów. Swoje osiągnął, choć poziomem gry nie zachwycił. Zjednoczeni też mieli bowiem swoje szanse na zdobycie bramki. Ostatecznie utrzymał się wynik z 25. minuty i Widzew II wygrał 1:0 (1:0).

Widzew II Łódź – Zjednoczeni Stryków 1:0 (1:0)
Bramka: Konrad Niedzielski 25

Widzew II: Buczkowski – Zawadzki (55′ Kempski), Tlaga, Pokorski, Lenart – Kazimierowicz, Glicner, Dębiński (61′ Plichta), Dawid (46′ Przybułek), Mąka – Niedzielski (90′ Trenkner)

Zjednoczeni: Tyburski – Bełdziński, Zimoń, Potocki (65′ Młynarczyk), Miziołek – Miarka, Maschera ż, Kuśmierczyk, Kamańczyk (79′ Szcześniak), Jakubowski – Cupriak