RKS Radomsko skompletował jesienne wygrane

Zakończyły się jesienne rozgrywki w piotrkowskiej klasie okręgowej. Ostatnia kolejka rozegrana została tydzień temu, ale w niedzielę na boisku wyszli jeszcze piłkarze Startu Lgota Wielka i RKS Radomsko, aby zagrać zaległy mecz. Na fatalnej płycie boiska radomszczanie odnieśli trzynaste zwycięstwo w tym sezonie. Pokonali Start 1:0 (0:0).

Zwycięskiego gola dla drużyny Andrzeja Orszulaka zdobył Bartłomiej Kondracki. Cztery minuty po przerwie wykorzystał świetne dogranie piłki od Marcina Lewackiego. Na półmetku rozgrywek RKS ma na koncie komplet 39 punktów i o siedem oczek wyprzedza Astorię Szczerców. Tylko jakiś kataklizm mógłby odebrać radomszczańskiej drużynie awans do IV ligi. Tym bardziej, że znając operatywność działaczy, zespół w przerwie zimowej zostanie pewnie wzmocniony już pod kątem gry w IV lidze.