Przerwany mecz IV ligi w Przedborzu

Na około pięć minut sędzia zmuszony był przerwać sobotni mecz 14. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy Pilicą Przedbórz, a Mechanikiem Radomsko. Około 30 minuty na stadion weszło, nie kupiwszy biletów, około 40 fanów drużyny gości. Zachowywali się prowokująco, zaczęli wszczynać awantury. Szybko jednak opuścili stadion i sędzia spotkanie wznowił.

W 54. minucie czerwoną kartką upomniany został bramkarz miejscowych Piotr Ćwikła. Jako, że Pilica nie miała rezerwowego bramkarza, miejsce między słupkami zajął Marek Jończyk. Kapitan miejscowych bronił znakomicie. Został pokonany przez Wiktora Majewskiego z rzutu karnego, ale później już nie przepuścił piłki do bramki. Jego koledzy najpierw wyrównali (Dawid Janowski), a w końcówce decydujący cios zadał RKS Mechanikowi Damian Głowacki.

Pilica Przedbórz – Mechanik Radomsko 3:2 (1:1)
Przemysław Kornacki 26, Dawid Janowski 68, Damian Głowacki 88-głową – Wiktor Majewski 3, 55-karny

Pilica Przedbórz: Ćwikła cz – Głowacki, Jończyk, Kornacki, Motyka – Kujawski, Lizińczyk, Potakowski, Potęga (46′ Janowski) – Stolarski (78′ Kucharski), Szymczyk (65′ Jachymski).
Trenerzy: Andrzej Dec – Rafał Rabenda.

RKS Mechanik: Rafał Dawid – Michalski ż, cz, Kasztelan, Perliński ż, Nowak – Lewacki, Tazbir ż, Szymczak ż (67′ Szewczyk), Majewski ż – Pisarek (82′ Zieliński), Oleśkiewicz (46′ Krawczykowski).
Trener: Artur Kowalski.