Remisowe spotkanie w Rząśni

Rozegrany awansem w środowy wieczór mecz 8. kolejki sieradzkiej klasy okręgowej pomiędzy Czarnymi Rząśnia, a spadkowiczem z IV ligi Jutrzenką Warta zakończył się remisem 2:2 (2:1). Spotkanie rozegrano przy sztucznych światłach. Jak podkreślają trenerzy obu drużyn mecz stał na dobrym poziomie. Kibice obejrzeli wiele szybkich akcji. Remis nie krzywdzi żadnej ze stron.

Gospodarze prowadzili już 2:0, ale jeszcze przed przerwą doświadczony Piotr Kobierski strzelił gola kontaktowego. Trzy minuty po zmianie stron na 2:2 wyrównał Robert Jarecki i był to gol, który ustalił wynik spotkania.

Czarni Rząśnia – Jutrzenka Warta 2:2 (2:1)
Bramki: Marcin Błaszczyk 29, Dariusz Krężel 35 – Piotr Kobierski 40, Robert Jarecki 48