AKTUALNOŚCI
Skierniewice: Obsada sędziowska

Poznaliśmy obsadę sędziowską seniorskich spotkań w okręgu skierniewickim. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, klasy A oraz dwóch grup klasy B. Przypominamy, że obsada w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 30 września)
16:00 – Widok Skierniewice – Orzeł Nieborów – Grabowski
(niedziela – 1 października)
11:00 – Victoria Bielawy – Zryw Wygoda – Czernecki
11:00 – Vagat Domaniewice – Olympic Słupia – Milczarek
13:30 – Olimpia Chąsno – Dar Placencja – Ostaszewski
15:00 – Juvenia Wysokienice – Pogoń Godzianów – Sęczek
16:00 – Jutrzenka Drzewce – Pogoń Bełchów – Lewandowski

Klasa A
(sobota – 30 września)
16:30 – Czarni Bednary – Białka Biała Rawska – Rosiński
(niedziela – 1 października)
11:00 – Astra Zduny – Start Złaków Borowy – Kalisiak
11:00 – Korona Wejsce – GKS Głuchów – Józefacki
11:00 – GLKS RZD Żelazna – Wola Wola Chojnata – Kindel
11:00 – Macovia Maków – Olimpia Jeżów – Gajda
15:00 – Sierakowianka Sierakowice – Rawka Bolimów – Gaca
16:00 – Laktoza Łyszkowice – Miedniewiczanka Miedniewice – Białek

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 1 października)
13:30 – Korona II Wejsce – Meteor Reczyce – Dudek
14:00 – Kopernik Kiernozia – Victoria Zabostów – Stefaniak
15:00 – Naprzód Jamno – Jutrzenka Mokra Prawa – Sabat
16:00 – Olimpia Niedźwiada – Zjednoczenie Dzierzgów – Duranowski

Grupa II
(sobota – 30 września)
16:00 – Muskador Wola Pękoszewska – Victoria Chrząszczew – Józefacki
16:00 – Manchatan Nowy Kawęczyn – Start Pukinin – G. Kuba
(niedziela – 1 października)
11:00 – LKS Grabice – Sobpol Konopnica – Śmieszek
11:00 – Korona Stary Dwór – Unia II Skierniewice – Łopatka
11:00 – Bio-Sad Sadkowice – Sokół Regnów – Drązikowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Czarnecki nie powinien gwizdać meczy z drużyn z pod Łowicza chyba że OZPN mu nie płaci tylko drużyny łowickie