Remis na szczycie sieradzkiej okręgówki

Remisem 2:2 (1:2) zakończyło się hitowe spotkanie sieradzkiej klasy okręgowej pomiędzy Jutrzenką Warta, a LZS Brąszewice. Remis z zadowoleniem przyjęli piłkarze Czarnych Rząśnia, którzy zostali nowym liderem ligowej tabeli. LZS Brąszewice spadł na trzecie miejsce w tabeli choć ma tyle samo punktów co zespół z Rząśni i wicelider z Chojnego.

Mecz w Warcie dostarczył kibicom wielu emocji. W 39. minucie goście prowadzili już 2:0 po trafieniach Piotra Kokota i Przemysława Czarneckiego. Jutrzenka jednak się nie załamała takim obrotem spraw i jeszcze przed przerwą kontaktowego gola zdobył Bartosz Krogulec. Po zmianie stron Jutrzenka przycisnęła i doprowadziła do remisu. Na więcej podopiecznych Michała Łochowskiego nie było już stać.

Jutrzenka Warta – LZS Brąszewice 2:2 (1:2)
Bramki: Bartosz Krogulec 41, Emilian Sulgan 62 – Piotr Kokot 31, Przemysław Czarnecki 39