AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

W sobotę i niedzielę na boiskach okręgu łódzkiego rozgrywane będą mecze klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Lider okręgówki ŁKS II Łódź zmierzy się na swoim boisku z Włókniarzem Pabianice. Wicelider Widzew II Łódź zagra w Dalikowie z GLKS Sarnów/Dalików. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów ligowych, choć trzeba pamiętać że może ona ulec zmianie w każdej chwili.

Klasa okręgowa
(sobota – 13 kwietnia)
15:00 – Orzeł Parzęczew – Zawisza Rzgów – Anielak
16:00 – PTC Pabianice – Stal Głowno – Domżał
16:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Widzew II Łódź – Bukarowicz
16:00 – LKS Rosanów – GKS Ksawerów – Krasnopolski
17:00 – Bzura Ozorków – Termy Uniejów – Jaskulski
(niedziela – 14 kwietnia)
11:00 – Sokół II Aleksandrów – Start Brzeziny – Kaźmierczak
13:00 – ŁKS II Łódź – Włókniarz Pabianice – A. Różycki

Klasa A
Grupa I
(sobota – 13 kwietnia)
16:00 – Włókniarz II Pabianice – AKS SMS Łódź – Dolny
16:00 – Iskra Dobroń – Jutrzenka Bychlew – Janasik
17:00 – Orzeł Piątkowisko – AMII Łódź – Jankowski
17:00 – GLKS Dłutów – Kolejarz Łódź – Strulak
17:00 – Jagiellonia Tuszyn – Sparta Łódź – Dudzińska
(niedziela – 14 kwietnia)
11:00 – Zawisza II Rzgów – Start Łódź – Morawiec
14:30- Orzeł Kazimierz – KAS Konstantynów – Świech

Grupa II
(sobota – 13 kwietnia)
16:00 – LZS Justynów – KKS Koluszki – Kaźmierczak
16:00 – Włókniarz Zgierz – LKS Kalonka – Malka
16:00 – LKS Różyca – Milan Club Polonia  – Musiał
(niedziela – 14 kwietnia)
11:00 – Zamek Skotniki – Sport Perfect Łódź – Przytuła
11:00 – MKP-Boruta Zgierz – LKS Gałkówek – Siercha

Grupa III
(sobota – 13 kwietnia)
15:00 – Bzura Młogoszyn – KS II Kutno – Michniewicz
15:00 – Witonianka Witonia – Kotan Ozorków – Mrozek
16:00 – Sazan Pęczniew – MKS Mianów – D. Walczak
16:00 – Magnat Sierpów – Victoria Rąbień – Wykrota
17:00 – LKS Świnice Warckie – Ostrovia Ostrowy – Sekuterski
(niedziela – 14 kwietnia)
11:00 – OSP Iskra Głowno – Kobra Leźnica Wielka – Szymczyk
16:00 – Malina Piątek – Dąbrowianka Dąbrowice – Domżał

Klasa B
Grupa I
(sobota – 13 kwietnia)
15:00 – Metalowiec Łódź – LKS II Gałkówek – Arbat
18:00 – Victoria Łódź – Kolejarz II Łódź – Biś
(niedziela – 14 kwietnia)
18:00 – Husaria Gealan Rzgów – Polonia Andrzejów – Siech
20:00 – Ner Łódzki – Powstaniec Dobra – Jaskulski

Grupa II
(sobota – 13 kwietnia)
18:30 – Włókniarz II Konstantynów – LKS Dąbrówka – Siech
(niedziela – 14 kwietnia)
11:00 – Kanarki Małachowice – Grom Powodów – Czerwieniec
11:00 – Sokół Skromnica – Santos Czerchów – Wolski
11:00 – Start Szczawin – LKS Modlna – Markowski
12:00 – Victoria Grabów – Orzeł Wróblew – Kęsik

Grupa III
(sobota – 13 kwietnia)
16:00 – GKS Byszew – Błękitni Ciosny – Walczak
16:00 – KS Żychlin – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Morawski
(niedziela – 14 kwietnia)
12:00 – KP Byszewy – Olimpia Oporów – Rzetecki
13:00 – Struga Dobieszków – Sokół Popów – Rochalski
17:00 – Huragan Swędów – LKS Gieczno – Koper

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o