AKTUALNOŚCI
Dwanaście bramek i wygrana Chrząstawy

To nie jest 1 kwietnia, a wynik potwierdziliśmy w kilku źródłach. LZS Chrząstawa wygrał z LKS Kalinowa 12:2 (6:1) w spotkaniu 5. kolejki sieradzkiej klasy B. To zdecydowanie najwyższe zwycięstwo drużyny Bohdana Kwaśniaka w ostatnich kilkunastu latach, a być może także w historii klubu z gminy Widawa. Pięć bramek zdobył Marcin Załęczny, a cztery Kamil Wawszczak.

gadzety kibica keeza

 

Na listę strzelców wpisali się także: Adrian Brzeszczyński, Marcin Konieczny i Piotr Nickiewicz. Kalinowa odpowiedziała trafieniami: Wiktora Gaja i Macieja Deca.

To drugie w tym sezonie tak okazałe zwycięstwo LZS Chrząstawa. W pierwszej kolejce znany w całej Polsce klub wygrał bowiem aż 8:1 z Hetmanem Sieradz. Na uwagę zwraca nie tylko dorobek punktowy, ale przede wszystkim bilans bramek – 26:12! Bywały czasy, że zespół Bohdana Kwaśniaka tyle bramek zdobywał w ciągu kilku sezonów.

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Col
2 miesięcy temu

Brawo panie Kwaśniak pnie się Pan do góry ,pokazuje jak z niczego można zrobić coś i jak powiedzieliśmy będzie Pan kandydatem na wójta i wygra pan te wybory, bo widać że ma Pan głowę bo bufon ten teraz to okrada inne gminy żeby pisiory mu dawały a to nie o to chodzi trzeba Równo dobrze dzielić nie tylko do pisiorów ……casting na Wojta Kwasniaka

Rafał
2 miesięcy temu

Wniosek nie wolno się poddawać a powoli zawsze wyjdzie słońce. Brawo